Sukcesy naszych uczniów

NASZE SUKCESY

 

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego –

Franciszek Bąkowski 6c, Ewa Gleska 6b, Filip Kowalski 6c, Zuzanna Starzyńska 6b

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego –

Aleksandra Binczarowska kl.6c

Etap rejonowy Konkursu Przyrodniczego „Ja i przyroda” –

Aleksandra Binczarowska kl.6c

Udział w „Marzycielskiej Poczcie” – projekcie tworzenia kartek świątecznych dla Kacperka Pietrzyka objętym honorowy patronatem przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego
III miejsce dla Michała Bednarczyka z kl. 3a w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „ Świąteczna Gra Planszowa”
Mistrzostwo Miasta Poznania w Piłce Siatkowej Chłopców
V-ce Mistrzostwo Miasta Poznania w Piłce Siatkowej Dziewcząt
V -ce Mistrzostwo Wielkopolski w Piłce Siatkowej Chłopców
I miejsce w turnieju o puchar klubu UKS Jedynka Poznań
V miejsce w Finale Województwa rozgrywek Kinder – Sport – kl.5b
V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt – kl.5b
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „SUDOKU” –

Jakub Pinkowski kl. 4

Tytuł finalisty dla Ewy Gleski z kl. 6b

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów kl. VI Miasta Poznania

Tytuł finalisty dla Marka Kowalskiego z kl. 5b w etapie wojewódzkim Konkursu Historycznego „Losy żonierza i dzieje oręża polskiego. Od Cedyni do Orszy”
III miejsce dla reprezentacji kl. 6b w

Międzyszkolnym Konkursie „Potyczki młodych humanistów”

Zakwalifikowanie się Aleksandry Binczarowskiej z kl.6c

do finału w konkursie polonistycznym „Złota żabka”

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „1 z 10” –

Filip Kowalski kl. 6c

Zakwalifikowanie się Moniki Undrych z kl.4c do

finału Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Zakwalifikowanie się Ingi Roszak-Thielmann z kl. 5c i Ewy Gleski z kl. 6b do finału Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego Szkół Podstawowych Miasta Poznania
Udział przedstawicieli kl. 5a i kl. 6b w udanej próbie bicia Rekordu Polski w malowaniu motyli w ramach działań wolontariatu przy Hospicjum Palium w Poznaniu
I miejsce dla Weroniki Jackowskiej z kl.3a oraz wyróżnienie dla Mai Gawron z kl.3a w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – plastycznym pt. „ Magiczny Świat”
I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym i ortograficznym „Gżegżółka” – Wiktoria Baumann kl.3a
III miejsce w   Międzywojewódzkich Mistrzostwach 12 i 13 latków w Pływaniu w sztafecie 4X50m stylem dowolnym chłopców – reprezentacja kl.VIa
Finał B w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w Pływaniu
Powołanie do Kadry Wielkopolski w piłce siatkowej rocznika 2001 –

Dawid Dulski kl.6b, Mateusz Konopski kl.6b, Maciej Konkiewicz kl.6b

Awans do Mistrzostw Polski w mini piłce siatkowej w Krakowie
III miejsce w Finale Województwa rozgrywek Kinder-Sport
Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” zdobyli:

Patryk Mikulski kl. 2b

Krzysztof Jędrych kl. 4a

Sebastian Majewski kl. 4a

Hanna Seroczyńska kl. 5a

Dawid Dulski kl. 6b

Komentowanie jest wyłączone