Wyniki III edycja GP IUKS Jedynka – 11.01.2019r.

Wyniki III edycja GP IUKS Jedynka – 11.01.2019r.

Klasa I dziewczęta 25m NN GB

1. Grabowska Małgorzata 00:28,73 13 pkt
2. Rżysko Amelia 00:32,91 12 pkt
3. Nowicka Zuzanna 00:33,73 11 pkt
4. Frankowska Weronika 00:35,41 10 pkt
5. Krause Barbara 00:38,60 9 pkt
6. Kosmowska Karolina 00:39,10 8 pkt
7. Janiszewska Sandra 00:44,70 7 pkt
8. Malicka Laura 00:45,20 6 pkt
9. Skrobisz Iga 00:45,66 5 pkt
10.Kościelska Malwina 00:47,61 4 pkt
11.Kamza Julia 00:49,87 3 pkt
12.Melonek Sandra 00:52,13 2 pkt
13.Ratajczak Ida 01:00,17 1 pkt

Klasa I chłopcy 25m NN GB

1. Grzechowiak Jakub 00:29,82 24 pkt
2. Bobowski Marcel 00:33,03 23 pkt
3. May Tymon 00:33,58 22 pkt
4. Tomkowiak Alex 00:35,13 21 pkt
5. Jaczyński Marcin 00:35,28 20 pkt
6. Woś Ignacy 00:37,71 19 pkt
7. Rejewski Bartosz 00:39,35 18 pkt
8. Wesołek Wojciech 00:40,17 17 pkt
9. Glapiak Filip 00:41,09 16 pkt
10.Kolasiński Julian 00:41,26 15 pkt
11.Wrzesiński Michał 00:41,90 14 pkt
12.Andrzejewski Olek 00:42,41 13 pkt
13.Dolatowski Ryszard 00:42,70 12 pkt
14.Badziński Tomasz 00:43,50 11 pkt
15.Tomczyk Filip 00:44,55 10 pkt
16.Janicki Jędrzej 00:45,10 9 pkt
17.Szwajkowski Michał 00:45,39 8 pkt
18.Zając Grzegorz 00:49,13 7 pkt
19.Wróbel Tytus 00:51,55 6 pkt
20.Stagun Borys 00:53,30 5 pkt
21.Kościelski Mateusz 00:53,41 4 pkt
22.Strug Szymon 00:55,20 3 pkt
23.Dubiński Sebastian 00:57,88 2 pkt
24.Don Roman 01:07,52 1 pkt

Klasa II dziewczęta 50m stylem grzbietowym

1. Bartoszewska Marta 00:48,73 16 pkt
2. Madelska Natalia 00:49,75 15 pkt
3. Rocławska Iga 00:56,96 14 pkt
4. Nguyen Havan 00:57,05 13 pkt
5. Mosek Aleksandra 00:57,61 12 pkt
6. Polody Estera 00:57,63 11 pkt
7. Siepka Zofia 00:59,01 10 pkt
8. Smykaj Antonina 00:59,27 9 pkt
9. Makowska Blanka 01:00,52 8 pkt
10.Berg Maria 01:02,50 7 pkt
11.Maćkowiak Róża 01:04,30 6 pkt
12.Zydorczyk Wiktoria 01:05,29 5 pkt
13.Porzyńska Dominika 01:06,28 4 pkt
14.Garwolińska Kalina 01:07,94 3 pkt
15.Koc Milena 01:12,78 2 pkt
16.Brzękowska Anna 01:40,83 1 pkt

Klasa II chłopcy 50m stylem grzbietowym

1. Heyman Patryk 00:44,16 30 pkt
2. Masłas Jakub 00:50,49 29 pkt
3. Rybicki Wojciech 00:51,27 28 pkt
4. Lechowicz Mikołaj 00:52,56 27 pkt
5. Olejniczak Wojciech 00:54,99 26 pkt
6. Jagłowski Dawid 00:58,26 25 pkt
7. Olejniczak Mateusz 00:58,53 24 pkt
8. Szmidchen Alan 00:59,20 23 pkt
9. Dopierała Piotr 00:59,34 22 pkt
10.Stanecki Jakub 00:59,91 21 pkt
11.Ciślewicz Filip 01:00,24 20 pkt
12.Lechowicz Maks 01:00,45 19 pkt
13.Russek Filip 01:00,77 18 pkt
14.Góral Mateusz 01:00,91 17 pkt
15.Timoszenko Igor 01:01,14 16 pkt
16.Brukwicki Bruno 01:01,74 15 pkt
17.Moros Bruno 01:02,16 14 pkt
18.Galubiński Daniel 01:02,41 13 pkt
19.Szczurek Bartosz 01:03,68 12 pkt
20.Kiwertz Krzysztof 01:05,76 11 pkt
21.Drost Stanisław 01:06,63 10 pkt
22.Wachowiak Vincent 01:07,71 9 pkt
23.Kukowiecki Mateusz 01:09,70 8 pkt
24.Suszczewicz Konstanty 01:09,98 7 pkt
25.Frąckowiak Kamil 01:11,85 6 pkt
26.Portymajło Wojciech 01:13,35 5 pkt
27.Nawrocki Sebastian 01:15,05 4 pkt
28.Wełniak Stanisław 01:17,11 3 pkt
29.Gadziński Oskar 01:18,73 2 pkt
30.Wróblewski Krzysztof 01:39,04 1 pkt

Klasa III dziewczęta 50m stylem grzbietowym

1. Horowska Zuzanna 00:51,43 11 pkt
2. Sumisławska Aleksandra 00:51,77 10 pkt
3. Materka Matylda 00:52,75 9 pkt
4. Tomczak Amelia 00:54,59 8 pkt
5. Kubiak Zuzanna 00:55,18 7 pkt
6. Gościniak Michalina 00:55,81 6 pkt
7. Jóźwiak Dominika 00:58,83 5 pkt
8. Malicka Maja 01:00,15 4 pkt
9. Wójcik Magdalena 01:01,03 3 pkt
10.Renz Elena 01:03,05 2 pkt
11.Sewiło Martyna 01:03,50 1 pkt

Klasa III chłopcy 50m stylem grzbietowym

1. Kurek Antoni 00:45,76 12 pkt
2. Janicki Franciszek 00:45,81 11 pkt
3. Mroczek Dominik 00:49,94 10 pkt
4. Skowroński Maks 00:53,38 9 pkt
5. Zalewski Tomasz 00:54,46 8 pkt
6. Jaczyński Piotr 00:54,56 7 pkt
7. Kęsicki Stanisław 00:59,10 6 pkt
8. Wesołowski Rafał 00:59,19 5 pkt
9. Mamet Jan 01:02,53 4 pkt
10.Towalski Maksymilian 01:03,22 3 pkt
11.Łach Maciej 01:08,41 2 pkt
12.Orchowski Piotr 01:16,21 1 pkt

klasa 4 – 50m stylem klasycznym

1. Kowalewska Aleksandra 0:49,49
2. Bober Olga 0:50,94
3. Michałowicz Amelia 0:52,78
4. Czerwińska Zofia 0:58,66
5. Klessa Helena 1:01,10
6. Królak Julia 1:01,14
7. Zaradzka Zuzanna 1:01,24
8. Gramala Zofia 1:02,19
9. Kaźmierczak Kalina 1:02,20
10. Fibich Kinga 1:02,98
11. Rybicka Olga 1:06,74
klasa 4 – 50m stylem klasycznym

1. Grzechowiak Antoni 0:45,60
2. Pietrzyk Antoni 0:48,05
3. Frankowski Szymon 0:48,21
4. Zawrzykraj Joachim 0:48,41
5. Bobowski Tymon 0:49,51
6. Kotliński Aleksander 0:49,72
7. Nowak Michał 0:50,06
8. Kowalik Wiktor 0:50,39
9. Waszczuk Maksymilian 0:52,92
10. Mieszała Antoni 0:53,72
11. Stolpe Tomasz 0:53,93
12. Mejer Sebastian 0:54,73
13. Hoffmann Aleksander 0:54,86
14. Adamczak Miłosz 0:55,69
15. Cudziło Mateusz 0:56,16
16. Chudzik Mateusz 0:58,60
17. Rotnicki Tymon 0:59,78
18. Leman Mateusz 1:01,35
19. Płuciennik Oliwier 1:01,42
20. Baranowski Diego 1:01,65

II EDYCJA GRAND PRIX IUKS JEDYNKA

Klasa 6 – 50m st. klasycznym

Dziewczynki:

  1. Zuzanna Nowak – 00:40,89
  2. Julia Beym – 00:42,31
  3. Weronika Pracharczyk – 00:42,96
  4. Kornelia Kubacka – 00:45,14
  5. Oliwia Ciszak – 00:56,67

Chłopcy:

  1. Borys Góralczyk – 00:38,06
  2. Maksymilian Kaczmarek – 00:38,75
  3. Damian Flieger – 00:41,40
  4. Maksymilian Grzechowiak – 00:43,84

 

Klasa 7,8 i gimnazjum – 100m st. zmiennym

Dziewczynki:

  1. Zofia Wilczyńska – 01:18,69
  2. Malwina Grot – 01:20,69
  3. Patrycja Brdęk – 01:20,71
  4. Urszula Suszczewicz – 01:23,65
  5. Katarzyna Wika – 01:25,08
  6. Sandra Szramska – 01:26,75

                                      

Chłopcy:

  1. Krzysztof Jędrych – 01:05,97
  2. Jakub Włoch – 01:06,25
  3. Mikołaj Pietrzak – 01:09,99
  4. Mateusz Depa – 01:10,31
  5. Kamil Cempura – 01:12,17
  6. Jan Pawlak – 01:12,88
  7. Bartłomiej Stefaniak – 01:15,56
  8. Sebastian Majewski – 01:20,95
  9. Piotr Depa – 01:21,65
  10. Nikodem Budnik – 01:22,62
  11. Paweł Kozanecki – 01:22,85
  12. Stanisław Zawieja – 01:23,48
  13. Wojciech Pawlak – 01:23,73
  14. Leon Wawrzyniak – 01:24,47
  15. Mikołaj Sewiło – 01:31,22
  16. Szymon Majewski – 01:34,60
  17. Iwo Robaszkiewicz – 01:36,70

Mistrzostwa klas I i III SP w pływaniu

Dnia 10 grudnia br odbyły się na pływalni Atlantis na Os.Batorego w Poznaniu Mistrzostwa klas I i III SP w pływaniu.
Stawiło się bardzo wielu zawodników z wielu poznańskich szkół. Nasz wysiłek, hart ducha i aktywny doping było widać podczas zawodów. Zajęliśmy same zaszczytne miejsca.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy 🙂

Klasa 1 dziewczęta 25 m z przyborem na piersiach lub na grzbiecie praca samych nóg
1 miejsce Małgorzata Grabowska
2 miejsce Amelia Rżysko

Klasa 1 chłopcy 25 m z przyborem na piersiach lub na grzbiecie praca samych nóg
1 miejsce Jakub Grzechowiak
3 miejsce Alex Tomkowiak

Klasa 3 dziewczęta 50 m stylem klasycznym
1 miejsce Zuzanna Kubiak
4 miejsce Zuzanna Horowska
5 miejsce Matylda Materka

Klasa 3 chłopcy 50 m stylem klasycznym
1 miejsce Tomasz Zalewski
2 miejsce Artem Abushakmanov
4 miejsce Antoni Kurek
5 miejsce Franciszek Janicki

 

Grand Prix Wągrowca

Pływacy z klasy 6A świetnie się spisali w miniony weekend na Grand Prix Wągrowca !!!!

Zuzanna Nowak wywalczyła 2 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym oraz 4 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym!

Julia Gorączniak 4 miejsce na dystansie 200m stylem dowolnym i Weronika Pracharczyk  na tym samym dystansie 5 miejsce.

Wśród chłopców najwyższy stopnień podium wywalczył Jacek Zalewski 1 miejsce na dystansie 200m stylem dowolnym,2 miejsce Damian Flieger ,4 miejsce Borys Góralczyk ,6miejsce  Maksymilian Kaczmarek!!!!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

SUKCES Pływaków na Igrzyskach dzieci!!!

2 miejsce w sztafecie 6 x 25 m st.dowolnym zdobyli :
Damian Flieger
Jacek Zalewski
Maksymilian Kaczmarek
Piotr Depa
Wojciech Bocian
Borys Góralczyk

Także w konkurencjach indywidualnych chłopcy spisali się świetnie Maksymilian Kaczmarek 2 miejsce 25m st.klasycznym i Borys Góralczyk 3 m w tej samej konkurencji.

Dziewczęta również świetnie się spisały zajęły 5 miejsce na Igrzyskach dzieci płynąc w sztafecie 6x 25 m stylem dowolnym w składzie :
Julia Gorączniak
Weronika Pracharczyk
Julia Bejm
Kornelia Kubacka
Natalia Jagodzińska
Dominika Rotnicka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!!!

I EDYCJA GRAND PRIX WĄGROWCA

I EDYCJA GRAND PRIX WĄGROWCA za nami (14.11.2018). Początek sezonu dla zawodników IUKS Jedynka – klasa V i KS Posnania – klasa VI bardzo udany. Zresztą zobaczcie sobie sami 🙂

Wielkopolska Liga Pływacka

W piątek 9.11.18 klasa Va i Vb rozpoczęła swoje zmagania w Wielkopolskiej Lidze Pływackiej.

Zawodnicy naszej szkoły zmagał się z dwoma dystansach 100 metrów stylem grzbietowym oraz 100 metrów stylem klasycznym.
Padło bardzo dużo życiowek :-).
Gratulacje! 

File written by Adobe Photoshop? 5.0

Terminy zawodów  pływackich 2018/19 klasy 6 a

10-11.11 .18 -Zimowe Mistrzostwa Okręgu 
15.11.18 – Grand Prix Szkoły 
16.11.18-Finał Wojewódzki (Poznań)
9.12.18- Grand Prix Wągrowiec
14.12.18-Grand Prix Szkoły
17.02.19-Grand Prix Wągrowiec 
21.02.19-Liga Wielkopolska II edycja ( Środa Wielkopolska)
24.03.19-Grand Prix Wągrowca 
08.04.19- Liga Wielkopolska III edycja  (Głogów )
17.05.19-Grand Prix Szkoły
01.06.19-Liga Wielkopolska IV edycja (Leszno)
7.06.19-Grand Prix Szkoły
15-16.06.18-MDM Młodzików ( Ostrowiec Świętokrzyski)